Cześć ! Jestem Kasia i miło mi Cię gościć !
Jeśli szukasz fotografa, który uchwyci wyjątkowe momenty, to dobrze trafiłeś !


Moja przygoda z aparatem trwa już kilka dobrych lat, a od jakiegoś czasu, nie wyobrażam już sobie bez niej życia. Uwieczniam wyjątkowe momenty, łapię uśmiechy, czułe gesty i ulotne chwile. Jestem wielbicielką fotografii plenerowej i taką znajdziesz w moim portfolio. Uważam, że natura dała nam tak wspaniałe miejsca, że żal byłoby z nich nie korzystać. 

Z doświadczenia wiem, że każdy może dobrze wyjść na zdjęciach! Choć sesja jest często stresującą sytuacją, zapewniam, że ze mną będziesz czuć same pozytywne wibracje. Spotkania ze mną są pełne śmiechu
i luzu - nie ustawiam Was sztywno do zdjęć, lecz daję wskazówki, dzięki którym w naturalny sposób mogę uchwycić emocje.
Wykonuję sesje indywidualne, dziecięce, zakochanych, narzeczeńskie, ciążowe i rodzinne. Staram się pokazywać na nich emocje i naturalność. W fotografię wkładam całe serce, by efekty spełniały Wasze oczekiwania i byście mogli do nich wracać przeglądając rodzinne albumy. Co mnie najbardziej cieszy? Kiedy wracacie na kolejne spotkania ze mną! To wspaniałe obserwować, jak z czasem zmienia się życie i zmieniacie się Wy!

Wykonuję też reportaże z uroczystości rodzinnych, Chrztów Świętych, imprez jubileuszowych i urodzinowych, a także wieczorów panieńskich.Jak wygląda sesja ze mną?

Zaczynamy od ustalenia terminu i rodzaju sesji (w zakładce OFERTA znajdziesz dostępne pakiety zdjęć). Kilka dni przed sesją omawiamy szczegóły - miejsce, charakter sesji, inspiracje, ubiór itd. Na spotkaniu śmieszkujemy, nie stresujemy się i dobrze się bawimy! Zawsze uprzedzam też, kiedy można spodziewać się zdjęć - jednak maksymalnie jest to 30 dni roboczych.Co więcej ?

Na co dzień mieszkam w Lublinie i studiuję budownictwo na Politechnice Lubelskiej.
Jestem świeżo-upieczoną żoną mojego najlepszego przyjaciela i człowieka, który wierzy we mnie nawet wtedy, kiedy ja sama wątpię.
Nie wyobrażam sobie życia bez kawy i słodyczy, choć te drugie są bardzo zdradzieckie! :)
Uwielbiam długie spacery z psem wśród łąk i pól - taka ze mnie trochę introwertyczna dusza, która daje upust emocjom robiąc zdjęcia.
Żyję z wiecznym nieładem na głowie i nawet polubiłam te moje niesforne włosy.
Zapraszam Cię do mojego świata ! 

Brak komentarzy