LUIZA & TOMEK | Sesja narzeczeńska 2018


MIŁOŚĆ

Pamiętacie to zdjęcie?

To właśnie nim zaczęłam prowadzenie mojego obecnego konta na Instagramie
 i to ono pobiło rekordy polubień.

Więc chyba Wam się spodobało!
Dziś zapraszam Was do obejrzenia całej historii Luizy i Tomka.
Z Luizą znamy się ze szkoły. To z nią zrobiłam jedną z pierwszych sesji, kiedy w ogóle zaczęłam interesować się fotografią i kupiłam pierwszy kompaktowy aparat. Była rockowa stylówka i garaż na Jej podwórku.

Kolejnym fotograficznym spotkaniem była konkursowa sesja z okazji Dnia Kobiet, którą organizowałam razem z Magdą w ubiegłym roku.                  

Sesja, którą dziś widzicie jest naszą trzecią! Tym razem poznałam też Tomka i uwieczniliśmy wspaniały czas narzeczeństwa. Wykonaliśmy ją w ubiegłym roku w sierpniu. Moja para nie chciała, by rodzice i goście weselni widzieli te zdjęcia przed ślubem, więc ja publikowałam tylko detale.

Aż w lipcu wybił ICH dzień i powiedzieli sobie sakramentalne TAK! (a ja mogłam pokazać Wam te zdjęcia)

Mam Wam do pokazania tak dużo sesji, że nie mogłam zdecydować się, którą opublikować pierwszą! Jednak to właśnie historia Luizy i Tomka zasługuje na podium, bo cały rok nie mogłam doczekać się, by w końcu wrzucić na bloga te foty!

Dziękuję też przeeeeeogromnie za tak pozytywny odbiór mojej nowej strony. Nie sądziłam, że aż tak ciepło przyjmiecie mój powrót i będziecie tak licznie czytać, co tam u mnie.


Jeszcze raz, dzięki!