ASIA & PAULA


Hej wszystkim !

Po prawie miesiącu przerwy, postanowiłam dodać w końcu coś na bloga. Maj i czerwiec były bardzo ubogie, jeśli chodzi o robienie zdjęć. Niestety studia zabrały mi multum czasu, a w wolnych chwilach musiałam odsypiać zarwane nocki. Coś tam się pojawiało na blogu, tworzyłam na szybko wpisy, czasem kilka na raz i ustawiałam datę publikacji. Wraz z początkiem lipca, zaczęłam wakacje i wróciłam też do robienia zdjęć. Dziś pokażę Wam efekty pierwszej wakacyjnej sesji, na której gościłam dwie super dziewczyny. 

Zapraszam !Przyznam szczerze, że ciężko jest wrócić do regularnego wstawiania postów. Mam trochę zdjęć, które chciałabym tu pokazać, ale kiedy już mam chwilę, to albo siedzę na obróbką zaległych sesji, albo spędzam aktywnie czas na dworze, korzystając z wakacji. Mam nadzieję, że ten wpis "przełamie lody" i od dziś będę tu publikować przynajmniej raz w tygodniu!Ale do rzeczy ! Na sesji gościłam dwie piękne dziewczyny - Asię i Paulę - z którymi zrobiłyśmy urodzinowo-przyjacielską sesję. Byłam w szoku, jak Asia o wszystko zadbała ! Dziewczyny miały bańki, balony, czapeczki urodzinowe i kilka stylizacji ze sobą. Zdjęcia robiłyśmy między jednym deszczem, a drugim - trochę w Ogrodzie Saskim, a trochę w CSK w Lublinie.  Kiedy dziewczyny były ubrane na czarno, podeszli do nas ludzie, którzy myśleli, że są częścią ekipy na wieczorze panieńskim !


Współpraca z Asią i Paulą była super ! 
Dziewczyny są mega pozytywne i jak widać - dobrze czuły się przed obiektywem.
Więcej takich sesji poproszę ! :)


Mam nadzieję, że nie zapomnieliście jeszcze o moim blogu, po tak długiej przerwie !
Obiecuję poprawę i do usłyszenia w przyszłym tygodniu !
Tymczasem wracam do obróbki zdjęć.


Korzystacie z wakacji? 
A może więcej czasu spędzacie właśnie przed komputerem? 


Pozdrawiam,
Takaszka6 komentarzy

Window of Fashion by Moni pisze...

Wspaniała, bardzo optymistyczna sesja! :) Powodzenia w regularnym blogowaniu. :)

Klaudia pisze...

Widać chemię między dziewczynami i duuuużo pozytywnej energii - cudne zdjęcia! <3

Unknown pisze...

Piękne zdjęcia! :) Super pomysł taka sesja z przyjaciółką ;)

Unknown pisze...

Śliczne, różnorodne, wspaniałe zdjęcia! :) Uśmiechnięte dziewczyny i widoczna na fotografiach bliska relacja - to lubię ;)

ispossiblee pisze...

Świetne stylówki <3

Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/07/jeansowa-spodnica-z-guzikami.html

dobryplener pisze...

Cześć Kasia!
Zachęcam do zamieszczenia Twojej wizytówki na nowym portalu dla fotografów i osób szukających miejsca pod plenery - https://dobryplener.pl - wizytówka darmowa, można wrzucić swoje zdjęcia z plenerów. Można też zamieścić artykuł blogowy z linkiem do Twojej strony, oczywiście w tematyce ślubnej/foto:) (w tej kwestii zapraszam do kontaktu przez formularz na stronie)
Pozdrawiam serdecznie!
PS: Faje zdjęcia! :)