FOTOKSIĄŻKA PRINTU | Dzień Ojca


Hej wszystkim !

Dzień Ojca tuż tuż, stąd ja przychodzę dziś z postem, który być może zainspiruje Was przy wyborze prezentu dla swoich Starszych.

W kwestii przechowywania zdjęć jestem tradycjonalistką i choć na dysku komputera są ich z pewnością setki, średnio raz w roku wywołuję egzemplarze, które przywołują miłe wspomnienia. Tym razem, zamiast wywoływać zdjęcia osobno - zaprojektowałam fotoksiążkę na stronie Printu.plMówi się, że to kobiety są bardziej sentymentalne i przywiązują uwagę do wspomnień, ale fotoksiążka to także super prezent na Dzień Ojca. Z pewnością łatwiej wspominać chwile, mając w ręku wydrukowane kadry, niż szukać w komputerze konkretnych zdjęć. W swoim egzemplarzu zebrałam nasze rodzinne zdjęcia z tatą z różnych uroczystości czy świąt. 

Sama książka jest super jakości, ma 20 stron i wymiary 20x25 cm. Z pewnością plusem jest to, że nasze zdjęcia mogą także na okładce, a nie tylko w środku. Ja wybrałam matową grubą okładkę i matowy papier.

Na stronie znajdziemy konkretne szablony, które łatwo dostosować do swoich upodobań, a samo projektowanie jest bardzo proste.


Mojemu Tacie bardzo spodobała się fotoksiążka, reszcie rodzinki również.
Mamy w niej umieszczone miłe wspomnienia, do których z chęcią wracamy!

Jeśli zastanawiacie się, jaki prezent na Dzień Ojca sprawić swoim tatusiom, może warto podarować im wspólne zdjęcia, które zawsze będą mogli obejrzeć sięgając na półkę.


Pozdrawiam,
Takaszka

6 komentarzy

Sheira pisze...

Piękny prezent i świetna pamiątka ;)

PospolitaOla pisze...

Uwielbiam fotoksiążki z Printu :) Są idealnym pomysłem na każdą okazję :)

Aleksis-Aliss pisze...

Wspaniały pomysł na prezent ;*

BLOG

INSTAGRAM

Katarzyna Koziej pisze...

Zdecydowanie :)

Katarzyna Koziej pisze...

To moja pierwsza, ale mam nadzieję, że nie ostatnia :) są super ! :)

Katarzyna Koziej pisze...

Na pewno ciekawy, bo nigdy nie dawałam nikomu fotoksiążki w prezencie :)