PHOTOMIX #19 - Podsumowanie marca


Hej wszystkim !

W dzisiejszym wpisie zapraszam na migawki marca i kilka słów wyjaśnienia, czemu tak rzadko coś tu wrzucam.

Enjoy !Marzec mogę podsumować jednym zdaniem - było bardzo fotograficznie !

Tutaj pewnie zastanawiacie się o czym mówię, skoro na blogu pojawiło się zaledwie 4 wpisy, ale zwyczajnie brakuje mi czasu na wiele rzeczy. Pomimo tego, że mój semestr na studiach jest dużo lżejszy niż poprzednie dwa, to wzięłam na siebie dodatkowe obowiązki. Postanowiłam sobie, że marzec będzie miesiącem dla mnie - bardziej zatroszczyłam się o zdrowie, zaczęłam chodzić na basen i siłownię, czytałam książki, dużo czasu spędzałam nad zdjęciami, wpadłam do Warszawy, a w weekendy wracałam do domu, gdzie nie mam żadnej motywacji, żeby cokolwiek robić.

W ubiegłym miesiącu zrealizowałyśmy z Magdą i Luizą konkursową sesję na Dzień Kobiet, która jak dotąd, jest moją ulubioną, wykonałam sesję Weronice i Magdzie, gdzie załapałyśmy jeszcze ostatki zimy, byłam na szybkich zdjęciach z Klaudią, zrobiłam trochę zdjęć Gosi w Warszawie, a nawet podłapałam jedno zlecenie na fotografię produktową.W marcu zaczęłam bardziej zastanawiać się, w jakim kierunku chciałabym iść z tą moją fotografią, podzieliłam nawet konto na Instagramie i stworzyłam drugie do prywatnych zdjęć, a główne zostawiłam na ujęcia z aparatu. Początkowo wydawało mi się to świetnym pomysłem, w końcu miałabym porządek w zdjęciach, a odbiorcy mieliby łatwo dostępne zdjęcia. Trwało to 3 tygodnie, ale w efekcie zrezygnowałam z tej opcji. Opinie o podziale były prawie równe i sama nie wiedziałam, po której dokładnie stronie stoję, ale wróciłam jednak do jednego konta, gdzie będą zdjęcia i z telefonu i z aparatu. Jeszcze nie wypracowałam sobie schematu wrzucania zdjęć, ale mam nadzieję, że w kolejnych tygodniach na coś się nastawię. 
Więc przepraszam z góry za to zamieszanie, bo mogło być to irytujące i zapraszam na mój profil @takaszka.

Kwiecień zapowiada się równie pracowicie ! :)
Na szczęście korzystając z wolnego czasu tworzę dla Was wpisy z zaległymi sesjami,
więc będę tu trochę częściej. 


Jak minął Wasz marzec? :)


Pozdrawiam,
Takaszka

9 komentarzy

Vanillia pisze...

uwielbiam przeglądać zdjęcia i takie posty
Cudowne!

vanilliowynotes.pl

Klaudia Kubaczyńska pisze...

Świetne podsumowanie, lubię przeglądać wszelakie sklejki zdjęć z całego miesiąca :) Fajnie, że w końcu nam się udało wyjść na zdjęcia :) Udanego kwietnia życzę :)

Unknown pisze...

Uwielbiam Twoje photomix-y! :)
Zdjęcia, jak zwykle, śliczne, poza tym naprawdę dostałam ogromnego uśmiechu, gdy przeczytałam, że marzec był miesiącem dla Ciebie i zaczęłaś to wszystko... cudownie czytać o takich zmianach! :)
Ja sama w marcu miałam wyjątkowo mało czasu, tym bardziej czasu dla siebie, ale mam nadzieję, że w kwietniu to nadrobię. Bo jeśli nie... następna okazja dopiero po sesji :(

Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne fotografie!

Katarzyna Koziej pisze...

Dziękuję, bardzo mi miło :)

Katarzyna Koziej pisze...

Dzięki i wzajemnie :) też się cieszę, że w końcu wypaliło :)

Katarzyna Koziej pisze...

Dla mnie styczeń i luty były dosłownie katorgą przez uczelnię, więc postanowiłam w marcu poświęcić trochę czasu dla siebie - zwłaszcza, że początek semestru to zawsze trochę lżejszy czas :) W takim razie życzę, żebyś znalazła chwilę dla siebie jak najszybciej :) Pozdrawiam :)

Paulina G Lifestyle pisze...

Widzę, że w tym miesiącu fotografowałaś znajome mi twarze: Klaudię i Luizę ;) Może kiedyś na nasz duet przyjdzie pora? ;)
Super mix zdjęć! Szczerze powiedziawszy też wolę Twoje konto na instagramie jedno w całości. Jest bardziej realne, naturalne i widać wszystko jak na dłoni! :)

Katarzyna Koziej pisze...

Kochana przy takiej profesjonalistce jak Ty, to ja się mogę schować :D
Dzięki za opinię odnośnie IG, jednak też wolę tę realność i będę mieszać zdjęcia :)
Pozdrawiam ! :)

Marta pisze...

Aż trudno zdecydować, które migawki zeszłego miesiąca są najpiękniejsze <3